Reklama
Dabar yra: 23:22 val. 22/11/2019  
  KATEGORIJOS
Straipsniai » Statybos tema » Ir vasarą, ir žiemą - šeimai kiekvienai

Lietuvoje nuo seno geri šeimininkai ruošia „roges” iš anksto. Geriems šeimininkams geriausias talkininkas – tobula technika. Sunku rasti kažką geriau namų ūkiui už švedišką padargą. STIGA – nuo seno garsėja ne tik kokybe, bet ir praktiškumu. Tai švediškos mašinos sukurtos su meile gamtai ir rūpesčiu žmogui. Kiekvienais metais šios firmos konstruktoriai pasiūlo kažką naujo bei originalaus.

Ne išimtis ir šie metai. Didžiausia staigmena turintiems sodybas – sodo traktoriai keturiais varomais ratais! To dar negamina nei vienas konkurentas. 4WD (keturiais ratais varoma mašina) – tai visų pirma nepriekaištingas praeinamumas tiek žiemą, tiek vasarą. Vairuotojai, turintys tokio tipo mašinas, puikiai supranta skirtumą. Lietuvos kalvotose sodybose šie STIGA Park klasės sodo traktoriai yra nepakeičiami pagalbininkai. Jie unikalūs ne tik savo novatoriška 4WD sistema, bet ir tuo, kad yra vairuojami per liemenį, kas užtikrina puikų manevringumą.

Universalumas – dar viena savybė, triuškinanti konkurentų argumentus. „Park” traktoriai skirti ne tik pjauti žolę. Jie gali dirbti visais metų laikais - pakanka tik pakeisti priekyje montuojamą padargą ir šis traktorius taps sniego valymo mašina ar aeratoriumi. Rudeninių takų šlavimas – vieni juokai. Viso „Park” traktoriai gali naudoti apie 20 skirtingų agregatų. STIGA sukonstravo juos taip, kad pagrindiniai priedai montuojami priekyje. Dėl to jūs visada matote kur pjaunate žolę: sodo kampe, patvoryje ar palei medelius ir po krūmais. Jūs visada pirmiau nupjausite žolę, o tik po to ant jos užvažiuosite.

UAB „Swedish Transport Technics“ jau daugelį metų Lietuvos gyventojams žinoma kaip profesionali ir patikima įmonė, prekiaujanti Švedijos koncerno „Stiga“ sodo, miško ir parko priežiūros technika. Jos asortimente rasite viską, ko reikia sodo, privačios valdos, parko puoselėjimui, sutvarkymui ir gyvo kvepiančio grožio kūrimui- nuostabiam paveikslui mūsų akims, širdžiai ir sielai. Šiuo metu minėtų gamintojų mašinas galite rasti prekybiniuose sodo technikos salonuose visoje Lietuvoje. Stiprus serviso tinklas Jums pagelbės iškilus net ir mažiausioms problemoms.

UAB „Swedish Transport Technics “ - įmonė Lietuvoje siūlanti pilną įrangos kompleksą. Norite suteikti žavesio ir gyvybės mažam žemės lopinėliui? Gal esate dekoratyvinių krūmų mylėtojas? Trokštate nepriekaištingai sutvarkyti parko teritoriją? Jūsų paslaugoms - vejų ir dirvos priežiūros traktoriukai, vejapjovės, sodo kultivatoriai, trąšų purškimo priemonės, gyvatvorių žirklės ir daug kitų dalykų. Viską sunku ir išvardinti.

Be to, švedų koncernas „STIGA” yra vienas stipriausių vejos pjovimo mašinų kūrime ir gamyboje. Būtent ”STIGA”gamina visų egzisuojančių tipų mašinas nepriklausomai ar jos skirtos profesionalui ir didžiuliam parkui, ar mėgėjui sodininkui.

Kokia gi tobulumo paslaptis? Visų pirma, mašinų gamybai naudojamos tik kokybiškos žaliavos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir lengvą utilizavimą pasibaigus naudojimui. Antra - nesudėtinga ir patogi eksploatacija (lengvai transformuojamos konstrukcijos). Trečia - darbas šios įmonės siūlomomis mašinomis yra komfortiškas: maksimali ergonomija, minimalus triukšmas, vibracija ir tarša.

Visą „STIGA” sodo traktoriukų asortimentą sudaro keturios skirtingos grupės: Garden, Estate, Villa ir Park. Pagrindinis pardavėjo uždavinys – teisingai parinkti reikiamą padargą. UAB „Swedish Transport Technics“ profesionalūs konsultantai patars ir padės išsirinkti vieną ar kitą sodo priežiūros priemonę, labiausiai atitiksiančią jūsų poreikį bei finansines galimybes. Jei pageidausite, konsultantai atvyks ir į jūsų sodybą. Gal išgirsite naujų minčių ir idėjų. Mūsų aprašyta technika – ne tik švediška kokybė. Tai dėmesys ir pagalba pirkėjui viso įsigytos technikos naudojimo laikotarpiu.

Kurkime drauge grožio bei sveikatos oazę ir gėrėkimės ja visais metų laikais!

Oficialusis atstovas Lietuvoje  UAB „Swedish Transport Technics“ Salonas „Sodo technikos centras“ Pramonės pr. 11, Kaunas.Tel. (37)
337 606. Užsakymai priimami: tel. (37) 337 607. El.p. info@sodotechnika.lt

Šaltinis
www.jumsinfo.lt

PAIEŠKA
  REKLAMA
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 

El. paštas info@manreikia.lt © Manreikia.lt. Visos teisės saugomos. Sprendimas INFOFACE