Reklama
Dabar yra: 00:24 val. 28/01/2020  
  KATEGORIJOS
Straipsniai » Medicinos tema » Kaune jau veikia modernus MEDICINOS TYRIMŲ CENTRAS

Kaune jau veikia modernus MEDICINOS TYRIMŲ CENTRAS  
Prisipažinkime, kad į medikus kreipiamės tik tuomet, kai jau nebegalime pakęsti skausmo arba esame išvarginti kitų negalavimų. Mat neturime laiko vaikščioti po įvairias tyrimų laboratorijas, mėnesiais laukti specialistų konsultacijos, sėdėti prie jų kabinetų eilėse. Nuo šiol visi, kurie dėl minėtų priežasčių atidėliojo būtinus tyrimus ir specialisto konsultaciją, gali lengviau atsikvėpti – Kaune jau veikia modernus MEDICINOS TYRIMŲ CENTRAS.
 Pakalbinta iš vieno jo kabineto išėjusi kaunietė Irena Mizgirienė sakė esanti labai patenkinta. “Čia ne tik gražu, švaru, malonus aptarnaujantis personalas. Man svarbiausia yra tai, kad  visos paslaugos čia surikiuotos taip, kad nereikia gaišti brangaus laiko,  laukiant tyrimų ar specialisto konsultacijos”, - tvirtino I.Mizgirienė. Anot MEDICINOS TYRIMŲ CENTRO vadovo gyd. Dano Bortkevičiaus, čia dirba tik labai aukštos kvalifikacijos specialistai (endokrinologas, kardiologas, urologas, ginekologas, dermatovenerologas, pulmanologas, alergologas, ausų – nosies – gerklės ligų specialistas, pediatras, chirurgas), kurių dauguma stažavosi užsienyje.
“MEDICINOS TYRIMŲ CENTRO privalumas – paciento apsilankymo metu atliekamas pilnas jo ištyrimas, konsultuoja gydytojas specialistas ir paskiriamas reikalingas gydymas. Savalaikė ligos diagnostika saugo sveikatą, taupo lėšas bei laiką. ”, - sakė D.Bortkevičius.
Visi kraujo, šlapimo, hormonų, vėžio žymenų ir kiti laboratoriniai tyrimai atliekami čia pat įrengtoje pagal ES standartus, laboratorijoje. “Be laboratorinių tyrimų atliekame visų vidaus organų echoskopinį ištyrimą su japonišku echoskopu „ALOKA“ kurio itin stipri kardiologinė programa leidžia žymiai ankščiau ir tiksliau įvertinti širdies veiklos sutrikimus ankstyvose ligos stadijose. Greitai galėsime atlikti kaulų tankio nustatymo tyrimą (centrinė DEKSA) kuris reikalingas ligoniams, sergantiems osteoporoze, valstybės kompensuojamiems vaistams gauti. Mes noriai bendradarbiaujame ir su kitomis gydymo įstaigomis, atlikdami laboratorinius tyrimus. Meginius kiekvieną dieną surenka centro kurjeris. Pageidaujantiems tyrimo atsakymus atsiunčiame elektroniniu paštu”, - teigė MEDICINOS TYRIMŲ CENTRO direktoriaus pavaduotoja medicinai gyd. Dangira Babenskienė.

Šaltinis:
www.jumsinfo.lt

PAIEŠKA
  REKLAMA
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 

El. paštas info@manreikia.lt © Manreikia.lt. Visos teisės saugomos. Sprendimas INFOFACE