Reklama
Dabar yra: 20:11 val. 27/06/2017  
  KATEGORIJOS
Švietimo įstaigos » Progimnazijos » Skuodo Bartuvos progimnazija

Skuodo Bartuvos progimnazija
Adresas: Šatrijos g, 1, LT-98114, Skuodas
Telefonas: 8 440 73276
Faksas: 8 440 73273
Mobilusis tel.: 8 686 38768
Vadovas: Virginijus Jokšas
Tinklapis: www.bartuva.lt
El. paštas: rastine@bartuva.lt
Įmonės kodas: 190892856
Darbo laikas: I-V: 08.00-17.00 val.

Papildoma informacija:
Direktorius 8 440 73271
   virginijus.joksas@gmail.com
   virginijus@bartuva.lt
Rastinės vedėja 8 440 73276
   Roma Pitrėnienė                romap@ml.lt
                                            romap56@gmail.com
Direktoriaus pavaduotojai ugdymui 8 440 73287
   Dzintra Atminienė               dzintra@bartuva.lt
   Lineta Šlepavičienė            lineta@bartuva.lt
Ūkvedė 8 440 73241
   Regina Jonaitienė   regina@bartuva.lt
Vyr. buhalterė 8 440 73273
  
Marytė Mažrimienė    maryte@bartuva.lt
Socialinė padagogė  8 440 73242 
Gitana Andriekienė   gandriek@bartuva.lt
Psichologė  Loreta Šakalienė  loretasak19@gmail.com
                                                loreta@bartuva.lt
Specialioji pedagogė - logopedė Reda Mitkuvienė   redamitkuviene@gmail.com.

PAIEŠKA
  REKLAMA
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 

El. paštas info@manreikia.lt © Manreikia.lt. Visos teisės saugomos. Sprendimas INFOFACE