Reklama
Dabar yra: 05:10 val. 19/02/2020  
  KATEGORIJOS
Straipsniai » Statybos tema » "Steel Service": kokybiška metalinė stogo danga, kiti metalo gaminiai

UAB „Steel Service”, metalo gaminių gamybos ir prekybos įmonė, neseniai investavo į modernią suomišką metalinės čerpinės stogo dangos gamybos liniją. Tai leido pasiūlyti klientams labai kokybišką, tikslių matmenų metalinės čerpinės stogo dangą. Mažai Lietuvos gamintojų turi tokias modernias ir tikslias stakles. Skardos lakšto matmenų tikslumas leidžia sutaupyti, nes nereikia atsargai pirktis didesnių lakštų, be to, taip galima tiksliau suleisti gretimus lapus ir stogo danga tampa kokybiškesnė.

Kiti tokios gamybos pranašumai – pirkėjui nereikia pirkti standartinių matmenų dangos lapo, o paskui išmesti nepanaudotų nuopjovų – metalinės stogo dangos lakštai pagaminami tokių matmenų, kokių reikia užsakovui. Tai irgi leidžia sutaupyti.

Be to, pirkėjui nereikia pirkti prekės iš katalogo. Jis gali atvykti ir pats įsitikinti, iš kokios skardos bus gaminama jo stogo danga. „Steel Service“ įsiveža tik kokybišką žaliavą, kurią perka iš laiko patikintų tiekėjų.

Naudinga klientui ir tai, kad produktas gaminamas Lietuvoje. Jei gaminys atkeliauja į Lietuvą iš Vakarų Europos šalių, kur darbo jėga gerokai brangesnė, jis paprastai irgi būna brangesnis.     

Metalinė čerpinė stogo danga yra lengva, todėl jai nereikia sudėtingos, galinčios didelius apkrovimus atlaikyti stogo konstrukcijos – o tokia konstrukcija būtina dengiant stogą sąlyginai sunkiomis keraminėmis čerpėmis.  Metalinė danga yra pakankamai ilgaamžė, jos kainos ir kokybės santykis labai palankus, o priežiūra -  paprasta.Tokia danga siūloma užsakovui pačių įvairiausių spalvų – pagal jo skonį ir poreikį.

Be banguotos metalinės čerpinės stogo dangos T23, „Steel Service“ dar siūlo ir trapecinės formos profilio T18 stogo bei sienų dangą. Tokia danga gaminama moderniomis profiliavimo staklėmis. Jos storis gali būti nuo 0,45 iki 0,6 mm, pagamintos dangos lakšto plotis – 1120 arba 890 mm, profilio aukštis – 18 mm, galimi ilgiai – nuo 300 iki 9000 mm. Šį profilį galima naudoti stogų, sienų, durų, vartų, parapetų, pamatų ar kitokių plokštumų apskardinimui.

„Steel service“ siūlo ir kitas medžiagas stogui. Tai ir įvairūs lankstiniai – ne tik standartinių matmenų, bet ir pagal klientų užsakymus. Jie gali būti pagaminti ir iš įmonės, ir iš užsakovo medžiagų, gaminiai aptraukiami apsaugine plėvele. Taip pat siūlomi tvirtinimo elementai - cinkuoti savisriegiai varžtai trapeciniam ir čerpinės imitacijos stogui  tvirtinti su gumine tarpine, užtikrinančia sandarumą. Galima varžtus pasirinkti pagal dangos spalvą.  

„Steel Service“ taip pat prekiauja įvairių matmenų cinkuota skarda, šalto bei karšto valcavimo plienu, kitais metalo gaminiais. Taip pat „Steel Service“ siūlo metalinius cinkuotus profilius, kurie naudojami plastikinių langų armavimui.

„Steel Service“ taip pat teikia metalo apdorojimo paslaugas – pjauna skardą į lakštus, pjausto ją į juostas. Išilginis plieno pjovimas atliekamas kokybiška italų kompanijos PASFAR pjovimo linija, galima pjaustyti 0,3-3,0 mm storio plieną, minimalus juostos plotis – 50 mm, rulono svoris – iki 8000 kg,  plotis – iki 1250 mm. Skersinis plieno pjovimas atliekamas dvejomis plieną lyginančiomis staklėmis. Plieno storis gali būti 0,4-4,0 mm, lapų ilgis – 30-8000 mm, rulono svoris – iki 12000 kg, o jo plotis – iki 1500 mm.

„Steel Service“ turi padalinį Prienuose – čia yra antrasis įmonės sandėlis, čia mažmena prekiaujama nestandartiniais metalo gaminiais bei stogo ir sienų danga. Čia pagal užsakovo brėžinius gaminamos nestandartinės metalo konstrukcijos – tvoros, laiptų pakopos, turėklai, paprasti ir stumdomi vartai bei kitokios plieno konstrukcijos.

UAB „Steel Service“ savo veiklą pradėjo 2000 metais, iš pradžių įmonė veikė Prienuose. Įmonė sėkmingai įėjo į rinką, sparčiai augino apyvartą, plėtė gaminių asortimentą. To pasekmė – bendrovės plėtra į Kauną. Ji savo ruožtu tapo ir tolesnio augimo pagrindu.  

Kauno padalinyje yra geležinkelio atšaka, kuri sudaro geras sąlygas importui iš Rusijos, Ukrainos bei Latvijos, taip pat prekybai su Europos Sąjungos šalimis. „Steel Service“ dabar turi daug geresnes metalo gaminių sandėliavimo bei rūšiavimo galimybes – to dėka išaugo cinkuotų gaminių bei kitos metalo produkcijos pardavimai.

„Steel Service“ siekia kuo geriau patenkinti vartotojų poreikius, neskirstant klientų ir jų užsakymų į didelius ir mažus, į svarbius ir nesvarbius.

UAB „Steel Service“
Nemajūnų g. 23, Kaunas
Tel./fax 8 37 370657
info@steelservice.lt


UAB „Steel Service“ Prienų padalinys
Tel./fax 8 319 60438

Šaltinis:
www.jumsinfo.lt

PAIEŠKA
  REKLAMA
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 

El. paštas info@manreikia.lt © Manreikia.lt. Visos teisės saugomos. Sprendimas INFOFACE