Reklama
Dabar yra: 11:33 val. 22/02/2020  
  KATEGORIJOS
Straipsniai » Statybos tema » ŽALIASIS SERVISAS – Jūsų aplinkos grožiui

Mūsų įmonė skaičiuoja jau antrą savo veiklos dešimtmetį. Patirtis parodė, kad šeimos darbu pagrįstas verslo organizavimas duoda aukštos kokybės rezultatus, galimybę mažinti teikiamų paslaugų savikainą. Visa tai labai greitai įvertina mūsų klientai.

Šiandien siūlome visas gerbūvio darbų paslaugas. Įsigiję modernią įrangą ir techniką, sutvarkome Jūsų aplinką pasibaigus statyboms, įrengiame veją, suprojektuojame ir Jūsų pageidavimu apželdiname dekoratyviniais augalais. Mūsų specialistai suprojektuos ir įrengs laistymo bei drenažo sistemas.

Daugeliui žmonių įsirengusiems gražią veją jau po keleto metų kyla problemų dėl pasikeitusios žolės spalvos, atsiradusių samanų. Prieš keletą metų įmonė įsigijo naujos kartos įrenginį aeratorių – skarifikatorių, kuris pateisino ne tik Jūsų, mieli klientai, bet ir mūsų profesionalų lūkesčius. Dviejų – trijų savaičių laikotarpyje veja naujai sužaliuoja, tampa žymiai gražesnė.

Pagal klientų pageidavimą įmonė atlieka vejos nupjovimo darbus. Su savo turima technika galime pjauti nuo nedidelių plotų prie privačių valdų iki golfo aikštynų.

Šiuo metų be paminėtų paslaugų siūlome ir mini krautuvo Gehl paslaugą – nuomą. Tai nepakeičiamas pagalbininkas vykstant statybos darbams ir po jų.

Jūsų patogumui prekiaujame sodo-daržo technika.        

Jeigu Jus domina mūsų siūlomos paslaugos, reikalinga nemokama konsultacija, visuomet pasiruošęs padėti UAB “Žaliojo serviso” kolektyvas.

UAB „Žaliasis servisas“

Kauno rajonas, Raudondvaris

Vilties g. 1

Tel. (8 37) 449 545

Direktorė Laimutė Rybakovienė

Mob. tel. (8 685) 55204

El. p. zaliasisservisas@mail.lt

Šaltinis:
www.jumsinfo.lt

PAIEŠKA
  REKLAMA
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 

El. paštas info@manreikia.lt © Manreikia.lt. Visos teisės saugomos. Sprendimas INFOFACE