Pereiti į pagrindinį turinį

Lietuvos įmonės vienoje vietoje

Kauno Montessori mokykla, VšĮ

Adresas: Vakarų g. 4, Ringaudai, LT-53331 Kauno r.

Įmonės kodas: 304060439

Vadovas: Donatas Paknys

Telefonas: 8 682 54043

El. paštas: atradimu.studija@gmail.com

Papildoma informacija

Kauno Montessori mokykla – tai privati bendrojo lavinimo mokykla, dirbanti pagal M. Montessori metodą. Mūsų mokykloje vaikai mokosi nuo priešmokyklinės klasės (5 – 6 metų amžiaus) iki 6-tos klasės.

Pirmiausia, ši mokykla yra išskirtinė savo aplinka – ji įkurta nuosavame name, vaikai turi nuosavą kiemą, sodą ir daržą. Mes kuriame aplinką, kurioje vaikai jaučiasi saugiai.

Antra, ši mokykla yra išskirtinė savo mokymo priemonėmis. Mokykloje yra daug praktinių priemonių, kurios padeda vaikui greičiau išmokti gyvenimiškų pratimų, skaityti, rašyti, skaičiuoti, pažinti pasaulį, kurti, atrasti. Tradicinius vadovėlius ir pratybas mes naudojame tik žinių įtvirtinimui ir pasikartojimui.

Trečia, mokykloje nėra visiems įprastos vertinimo sistemos. Kiekviena mokymo priemonė turi savo kontrolę ir vaikas pats pasitikrina ar teisingai atliko užduotį, vaikas turėdamas galimybę pasitikrinti savo žinias nepraranda motyvacijos mokytis.

Ketvirta, mokymas organizuojamas mišraus amžiaus mokymo klasėse. Klasės formuojamos taip, kad vienoje klasėje vaikas mokytųsi tris metus (nuo 6 iki 9 metų, nuo 9 iki 12). Mokydamiesi kartu, jaunesni vaikai, lygiuojasi į vyresniuosius, o vyresnieji mokosi pagarbos ir atsakingumo.

Ar niekada nepagalvojote, kad mokykla gali būti kitokia? Ar niekada nesusimąstėte, kad 
Jūsų vaikas gali mokytis ne tik todėl, kad jį kažkas verčia, o tiesiog todėl, kad jam įdomu?
Vizija - moderni, aktyvi, matoma M. Montessori mokykla teikianti 
kokybišką ugdymą orientuotą į kiekvieną vaiką.
Misija - padėti vaikui pažinti save, atrasti pasaulį ir pamilti mokymąsi.
Vertybės - laisvė drausmėje; pagalba jaunesniam; mandagumas; savarankiškumas.