Pereiti į pagrindinį turinį

Lietuvos įmonės vienoje vietoje

Kretingos rajono švietimo centras

Adresas: Pabrėžos g. 8, LT-97130, Kretinga

Įmonės kodas: 195175933

Vadovas: Adelė Mazeliauskienė

Telefonas: 8 614 54266

El. paštas: svietimocentras@kretingosrsc.lt

Svetainė: kretingosrsc.lt

Papildoma informacija

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00; V 8.00-15.45 val.
Papildoma informacija:
  Kretingos rajono švietimo centre nuolat organizuojamas 
suaugusiųjų kvalifikacijos tobulinimas, pedagoginės psichologinės pagalbos paslaugos mokiniams, jų tėvams, mokytojams ir kitiems švietimo įstaigų darbuotojams, užsiėmimai jaunimui - jaunimo erdvės vakarais. 
  Neformalusis suaugusiųjų švietimas vykdomas šiomis formomis: 
  - organizuota tikslinė savišvieta;
  - kursai (dieniniai, vakariniai, tęstiniai, trumpalaikiai ir kt.); 
  - seminarai; 
  - paskaitos;
  - konsultacijos;
  - praktikumai;
  - metodinė veikla;
  - KTU viešojo administravimo magistrantūros studijos; 
  - parodos;
  - edukaciniai užsiėmimai;
  - išvykos.

Papildoma veikla:
www.aplankykkretinga.lt 
Kretingos rajonas – ieškantiems kokybiškų atostogų

Kretingos rajonas – gamta, istorija, kultūra, pramogomis turtingas kraštas. Tai tik vienas Lietuvos regionas, mažytė Žemaitijos dalelė, tačiau joje galima atrasti ne vienos kultūros pėdsakus, pasisemti žinių, emociškai ir fiziškai pailsėti, atrasti dvasinę ramybę, patirti nuotykių.
Kretingos rajone labiausiai žinoma Kretinga. Joje turistai iš visos Lietuvos ir pasaulio randa garsųjį Tiškevičių dvarą su Žiemos sodu ir jau keturis šimtmečius skaičiuojantį pranciškonų vienuolių ansamblį – bažnyčią ir vienuolyną. Turintys daugiau laiko atranda ir gilią miesto istoriją, tarpukario palikimą, ne vieną žaliuojantį parką.
Tačiau ir pats Kretingos rajonas stebina net visko mačiusius. Karingą praeitį rajone primena kelios dešimtys piliakalnių. Nuo kai kurių atsiveria fantastiški gamtovaizdžiai, o kai kurie stūkso pasislėpę miškų glūdumoje. Todėl po visą rajoną išsibarsčiusių piliakalnių paieška yra tarsi smagus detektyvas.
Jei užkopus į stačius piliakalnių šlaitus norisi dar daugiau gamtos, į pasimatymą kviečia pažintiniai takai – Jauryklos parko, Kartenos, Dauginčių atodangos, dar vienas vinguriuojantis nuo Kalnalio iki pat įspūdingo Imbarės piliakalnio.
Jei piliakalniai primena šlovingą kuršių genties gyvenimą, tai rajone galima atrasti ir daugiau objektų, per kuriuos pažinsite dar daugiau kultūrų. Darbėnų seniūnijoje esantis Japoniškas sodas nukels į tolimą Saulės šalį, Baltų mitologinis parkas padės susipažinti su protėvių filosofija ir pažinti savo šaknis. Kretingos, Darbėnų, Salantų miestuose gausu žydų kultūros palikimo, kiekviename didesniame kaime ar miestelyje laukia jaukios, krikščionybės tradicijas atspindinčios bažnyčios.
Kretingos rajonas patrauklus ir ieškantiems aktyvaus poilsio ar sveikatinimosi galimybių. Rajone veiklos atras plaukimo baidarėmis entuziastai, ieškantys ekstremalių vandens pramogų, mėgstantys jodinėti ar norintys išbandyti save nuotykių trasose. Kretingos rajonas tikrai patiks norintiems poilsio gamtos apsuptyje ar trokštantiems kūno atgimimo. Juk kraštas garsus spa paslaugomis, karštomis pirtelėmis, baseinais.
Kretingos rajonas laukia visų – ir turinčių tik galbūt vieną laisvą dieną, ir planuojančių paatostogauti ilgiau. Nė viena akimirka šiame krašte nebus nuobodi.