Pereiti į pagrindinį turinį

Lietuvos įmonės vienoje vietoje

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma – 4 patarimai pasirinkti geriausiai

Vasara – metas, kai kelionės automobiliu tampa itin dažnos. Grįžę emigrantai mėgsta keliauti po Lietuvą, o  šį tikslą įgyvendinti patogiausia išsinuomojant automobilį. Tačiau kaip pasirinkti tinkamiausią įmonę iš gausybės šią paslaugą teikiančių bendrovių? Patirtimi dalinasi 10 metų automobilių nuomos paslaugas teikiančios įmonės vadovas Ramūnas Ragelis.

Rinkitės įmonę, kuriai rūpi Jums padėti, o ne kuo daugiau uždirbti
„Didelės kompanijos dažniausiai klientus aptarnauja konvejeriu, nepasigilina į kliento poreikius ir galbūt nepasiūlo geriausio būtent tam žmogui tinkančio varianto“, - pasakoja Rnuoma.lt atstovas R. Ragelis. Anot jo, labai svarbus žmogiškasis ryšys, kai klientui skiriama pakankamai laiko, norint išsiaiškinti, kuri paslauga jam tinkamiausia. „Galbūt pats klientas net nepagalvoja, jog jam būtų patogu, kad automobilį pristatytų iškart į oro uostą, todėl kliento poreikių išsiaiškinimas ir glaudžių ryšių palaikymas – mūsų prioritetas“, – sako pašnekovas.
 
Atminkite – gerų automobilių pigiai neišsinuomosite
Iš žiniasklaidos ir ne tik žinome nemažai atvejų, kai automobilių nuomos bendrovės klientams siūlo pigiai išsinuomoti gerą automobilį, o atėjus numatytam laikui, klientas to automobilio negauna net pauostyti. „Tiesiog nėra labai gerų automobilių už labai mažą kainą. Jei kažkas siūlo tokį sandorį, reikia ieškoti kabliukų“ – pataria R. Ragelis.

Nepatingėkite ir paieškokite atsiliepimų apie įmonę,
iš kurios ketinate nuomotis automobilį
Rnuoma.lt vadovas tikina, jog geriausia rekomendacija yra iš artimųjų ar pažįstamų rato, kai Jūsų draugas gali patvirtinti, jog ta įmonė yra tikrai patikima. Kitas būdas – internete ieškoti atsiliepimų. Žinoma, dažnai būna ir taip, kad bloga patirtimi klientai dalinasi kur kas dažniau nei gera. „Taip jau yra, kad geram komentarui pritrūksta laiko, o blogai patirčiai išsakyti visuomet atsiranda. Tačiau ir iš blogų komentarų galite nuspręsti, ar įmonė patikima ar ne. Labai svarbu, kad automobilių nuomos bendrovė konfliktus spręstų sąžiningai, profesionaliai išsiaiškintų padėtį ir išspręstų kilusią problemą“ – dėsto R. Ragelis.
 
Nuostabu, jei įmonė teikia pilną kompleksą paslaugų
„Mūsų misija – nepriekaištingas aptarnavimas ir visokeriopa pagalba kelyje“, - pasakoja automobilių nuomos direktorius. „Sugedo automobilis kelyje? Galime paimti automobilį ir rekomenduoti patikimą autoservisą. O kad neliktumėte be automobilio – iškart išnuomoti kitą. Stengiamės, kad klientui būtų patogu ir visa, ko jam gali prireikti, rastų pas mus“ – savo vizija dalinasi Rnuoma.lt vadovas.

„RNUOMA“ 
Pramonės pr. 103, Kaunas
Tel. 8 655 91118

Šaltinis www.jumsinfo.lt