Pereiti į pagrindinį turinį

Lietuvos įmonės vienoje vietoje

Kaip tinkamai prižiūrėti čiužinį?

Ciuzinio prieziura

Čiužinys yra ilgo naudojimo prekė, kuri turi didelę įtaką mūsų miegui, sveikatai ir nuotaikai. Miegoti mums būtina kasdien, o geras miegas yra geros nuotaikos, energijos ir sveikatos šaltinis.

Jeigu tai įtakoja visą mūsų savijautą, vadinasi čiužinys tikrai yra labai svarbus daiktas ir mes juo rūpintis turime kaip geriausiu draugu.

Tinkama čiužinio priežiūra yra labai paprasta ir neužima nei daug laiko, nei pastangų. Tad tikrai verta skirti šiek tiek laiko tam, kad užtikrintumėte čiužinio ilgaamžiškumą ir miegotumėte patogiai.

Pagrindinės čiužinio priežiūros taisyklės:

Lova, ant kurios dedamas čiužinys ir čiužinio matmenys turi atitikti, t.y. vienodų išmatavimų ilgis ir plotis;

Jei turite galimybę, visada dėkite čiužinį ant lovos su grotelėmis, tokiu būdu bus užtikrinama puiki čiužinio ventiliacija ir oro pralaidumas;

Kelis kartus per metus čiužinį apverskite, jei jis dvipusis, 2-3 kartus per metus jį apsukite. Tokiu būdu atsistatys deformavusios vietos, o jei čiužinys skirtingo kietumo ir minkštumo pusių, tuomet jūsų nugara pailsės ir gal net praeis nugaros, sprando, pečių skausmai, jei jų turite;

Palaikykite tinkamą čiužinio higieną, jei reikia, skalbkite čiužinio užvalkalą arba valykite sausuoju būdu, o pagrindą reguliariai siurbliuokite dulkių siurbliu, kad surinktumėte dulkes ir pleiskanas.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://www.visoslovos.lt/patarimai

Baldu tema4