Pereiti į pagrindinį turinį

Lietuvos įmonės vienoje vietoje

Skardinės žaliuzi tipo tvoros – kas lemia jų populiarumą?

Zaliuzestau

Įsirenginėjant namą, projektuojant namo arba įmonės teritoriją, tvora yra vienas esminių elementų. Nuo jo priklauso, kaip jūsų namai ar įmonė atrodys pašaliniams, kiek privatumo bei kiek saulės šviesos turėsite kieme, ir kiek laiko bei resursų reikės skirti tvoros priežiūrai. Kaip pasirinkti tinkamą tvorą, kuri atitiktų jūsų poreikius? ką rinktis norintiems sutaupyti ir ką rinktis norintiems individualumo? Kaip suderinti jūsų ir kaimynų, su kuriais turite bendrą sklypo ribą, interesus? Apie šiuos klausimus pasakoja UAB „Žaliuzės tau“ direktorė Gintarė Štreimikienė.

Ko labiausiai reikia jūsų kiemui – privatumo, estetikos, ar saulės šviesos?
Rinkdamiesi tvorą, įvertinkite savo poreikius. Medinės tvoros atrodo gražiai, tačiau joms kenkia saulė, lietus, temperatūrų skirtumai, tvoros kas keletą metų turi būti atnaujinamos. Segmentinės tvoros reikalauja mažiau priežiūros, jos praleidžia saulės šviesą ir šilumą, nemeta augalijai kenkiančio pavėsio, tačiau tokiu atveju kieme neturėsite daug privatumo.
Universalios ir vienos populiariausių yra skardinės žaliuzi tipo tvoros – jos ilgaamžės, nereikalauja daug priežiūros, nėra perregimos, tačiau dėl savo struktūros, praleidžia daug saulės šviesos. Skardinės žaliuzi tipo tvoros yra kelių tipų – standartinės ir lankstomos rankomis – bei pritaikomos kiekvieno poreikiams.
 
Kaip sutaupyti, renkantis žaliuzi tipo tvoras?
Jei tenka taupyti – rinkitės standartines skardines žaliuzi tipo tvoras. Jos yra pigesnės, nei rankiniu būdu lankstomos tvoros, turi tipinį raštą, skardos klosčių pasvirimas iš lauko pusės yra nukreiptas į viršų, iš kiemo pusės – žemyn. Tokia struktūra užtikrina tiek šviesos pralaidumą, tiek jūsų privatumą.
Standartinės žaliuzi tvoros yra dviejų populiarių atspalvių, rudos (RAL8017) ir pilkos (RAL7016). Jos nesunkiai sumontuojamos, ir jei pasirinksite tvorą montuoti patys – tai kainuos jums dar mažiau.

Žaliuzi tipo tvoros – norintiems išskirtinumo
Rankiniu būdu lankstomos skardinės žaliuzi tipo tvoros turi unikalią, specifinę struktūrą, taip pat – galima rinktis iš daugybės atspalvių, priderinant tvoros spalvą prie stogo ar kitų eksterjero detalių ir suteikiant namų ar įmonės kiemui individualumo.
Jei su kaimynais dalijatės bendra sklypo riba ir nusprendėte atsiverti, tam idealiai tinka taip vadinamos „eglutės“ tipo tvoros – dėl savo struktūros, jos vienodai gražiai atrodo iš abiejų tvoros pusių.
„Žaliuzės Tau“ sparčiai augantis šeimos verslas. Įmonė užsiima skardinių žaliuzi tipo tvoros lankstinių gamyba, prekyba, atlieka montavimo darbus. Jei reikia, įmonės specialistai atvyksta į vietą ir atlieka visus reikalingus išmatavimus. Užsakymai įvykdomi per 3-6 savaites, priklausomai nuo apimties ir sudėtingumo. Darbai atliekami visoje Lietuvoje, atsižvelgiama į kiekvieno kliento poreikius, siūlomas geras kainos ir kokybės santykis.

UAB „ŽALIUZĖS TAU“
Gintarė Štreimikienė, direktorė
Piliakalnio g. 3, LT-46231 Kaunas
Tel. +370 631 09461
El. p. uabzaliuzestau@gmail.com
FB: zaliuzestau.eu

Šaltinis: www.jumsinfo.lt

Statybos tema