Pereiti į pagrindinį turinį

Lietuvos įmonės vienoje vietoje

Veterinarijos gydytojas į namus visą parą. Kaunas ir Kauno apskritis

Gydykla

Veterinarijos gydytojas į namus visą parą. Kaunas ir Kauno apskritis, pagal susitarimą ir toliau. Konsultuojame visais veterinariniais klausimais.

Norite kastruoti, sterilizuoti, atlikti kitą operaciją, bet neturite laiko ar transporto? Ne bėda! Mes susitarsime dėl operacijos bei jūsų gyvūną nuvešime ir parvešime!

Veterinarijos klinikoje teikiamos šios paslaugos: konsultacijos gyvūnų 
auginimo ir šėrimo klausimais, gyvūnų gydymas, operacijos,
vakcinacija, atliekami kraujo tyrimai.
Galima ilgalaikė gyvūnų priežiūra (šėrimas, vedžiojimas)
Karpome nagus, valome ausis
Atliekamos grožio procedūros

Sveiki visi!
Maži ir dideli, pūkuoti ir beplaukiai, ilgaplaukiai, trumpaplaukiai ir šiurkščiaplaukiai, judrūs ir ramūs, smalsūs ir įnoringi. Kviečiu visus susidraugauti, pasipasakoti savo istorijas, atsiųsti nuotraukas,  pasidalinti džiaugsmais ir vargais. Vieniems patarsim, kitiems padėsim, šaunius pagirsim, smalsius pamokinsim. Tiesiog išklausysim. Visi jūs brangūs tituluoti ir be titulo. Kurkime gyvą gyvūnų istorijos puslapį

Primename
Visiems šunelių ir katinėlių augintojams: šerkite savo augintinius, jiems skirtu maistu! Labai dažnai mityba yra pagrindinis faktorius lemiantis mylimo augintinio ligą. Kai kurie, žmonių mitybai įprasti, maisto produktai gali pakenkti augintinio sveikatai ar net tapti jo gaišimo priežastimi. Šokoladas, įvairūs ledinukai, česnakas labai pavojingi šunims ir katėms. Jorkšyro terjeras gali nugaišti suėdęs vidutinio dydžio svogūną. Ksilitas esantis saldainiuose itin sumažina cukraus kiekį gyvūnų organizme, todėl 100gramų saldainių gali būti lamtingi. Šokolade yra teobromino, kuris gali nužudyti mažus gyvūnus. Įvairių veislių šunims šokolado pražūtingas kiekis nevienodas. Taksai gali nugaišti nuo 4-5 plytelių šokolado. Visi žinom ir tai , kad šokoladas yra dantų priešas.

Elkitės labai atsargiai
Su maisto likučiais nuo pietų stalo. Svogūnuose ir česnakuose esančios medžiagos ardo raudonuosius kraujo kūnelius kačių ir šunū organizme ( žmonių organizmas sudėliotas kitaip). Geriausias sprendimas yra pasitarti, dėl mitybos, su veterinarijos gydytoju.

Gintariukas, IĮ
Raudondvario pl. 164, LT-47173 Kaunas
Tel. +370 655 59695
El. p. giedrebas@gmail.com
www.veterinarija24.lt
 

Veterinarijos